Один із фаворитів міськвлади отримає з бюджету ще 7,2 млн на “додаткові роботи”

26 листопада 2016, 16:30

грошы

Підприємство “Главшляхбуд” “по переговорній процедурі” отримає від міськвиконкому додатково 7 226 170 гривень на ремонт  вулиці Благовісної від вул. Грушевсього до вул. Можайського, пише Інфоміст.

У обгрунтуванні на сайті публічних закупівель зазначається, що кошти підуть на проведення робіт, не включених в початковий проект, а саме: “розбирання та установлення бортових каменів на бетонній основі; – земляні роботи; – розлив в’яжучих матеріалів 0,3 л/м2 по існуючому а/б покриттю; – улаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші та інші види додаткових робіт”.

Також в обгрунтувані вказується, що роботи стали необхідними через “непередбачувані обставини”.

Загалом підприємство “Главшляхбуд” у цьому ремонтному сезоні є одним з головних міських підрядників. Зокрема, найдешевшу пропозицію на ремонт цієї ж таки вулиці Благовісної влітку подало “МЕШ ІНВЕСТ”, проте в підсумку департаментом економіки була акцептована саме пропозиція ТОВ “Главшляхбуд”, дорожча майже на півмільйона.

Додамо, що 21 листопада “Главшляхбуд” в “ручному режимі” отримав від департаменту архітектури підряд на роботи з реконструкції вулиці Чорновола від вул. Бидгощської до просп. Хіміків. Роботи коштуватимуть 1,4 млн грн. При цьому компанія вже працювала на цьому відрізку, вигравши тендер на 24,4 млн. Тож куди підуть ці кошти, наразі незрозуміло.

Раніше, в листопаді “Главшляхбуд” виграв 47-мільйонний аукціон на реконструкцію вулиці Сумгаїтської.

Вгору