Ніяких висновків по братах Чучупаках я апріорі не могла давати, – Наталія Степанова

18 листопада 2016, 22:00

provulok_telmana_cherkasy-424x318

У Черкасах продовжує набирати обертів скандал навколо перейменування провулку Тельмана. Як виявилося, ніяких висновків про історичне значення братів Чучупак кандидат філософських наук Наталія Степанова нікому не надавала. І чому на неї послалася Галина Назаренко, яка подала позов до суду,  проти міської ради, вимагаючи повернути провулку попередню назву, не розуміє.

Пані Наталія розповідає, що сильно здивувалася і обурилась, побачивши своє прізвище у матеріалах журналістів.

- У матеріалах було зазначено, що Галина Назаренко має висновки, відповідно до яких назва «братів Чучупак» не є в повній мірі історично достовірною. І що ці висновки начебто були надані мною, як кандидатом філософських наук. Насправді, ніяких висновків я не надавала, - наголошує в коментарі «Про все» Наталія Степанова.

Тепер пані Наталія побоюється за власну репутацію, адже навіть чує у свій бік звинувачення у сепаратизмі. Хоча, уточнює, навіть розмов про братів Чучупак із Галиною Назаренко не вела. І чому було згадане її ім'я не розуміє.

- Я апріорі не могла давати ніяких висновків, бо ж такі експертні заключення може робити лише Інститут національної пам’яті. Лише там можуть сказати, чи є та чи інша особа героєм, - розтлумачує кандидат філософських наук. - Але тепер мені доводиться виправдовуватися і пояснювати всім, що ніяких висновків не було, та й бути не могло. Я взагалі не знаю, звідки Галина Назаренко взяла, що Чучупаки - не герої. Адже сьогодні вони є визнаними героями.

 

Катерина сказав:

Але ж пан1 Наталю а оте в1део де Ви так недвозначно говорили про Чучупак1в… коментаря

Наталія сказав:

До пані Катерини!
Ніяких відео звернень я не давала, до вказаної ситуації відношення не маю. Не треба мене плутати із Назаренко Г.А., все, що нас об’єднує, це місце роботи.

Вгору