“Ні національному парку!”, – у Будинку рад мітингують проти створення НПП “Холодний яр”

12 жовтня 2016, 10:32
14642612_1115116638570258_2070606301_n

Фото: Про все

Представники Кам'янського та Чигиринського районів у ці хвилини у Будинку рад мітингують проти створення на Черкащині національного природного парку "Холодний яр". 

Люди тримають у руках плакати: "Ні національному парку!", "Мельники проти національного парку".

- Створення нацпарку - зменшення територій лісгоспу. Це призведе до зменшення надходження податків до районих і сільських бюджетів, тобто будуть закриватися дитсадки, лікарні, бюджетні установи. Єдине економічне обгрунтування створення парку, про яке говорять людям, на чому люди зможуть заробляти, - це продавати картоплю туристам. Це смішно. До того ж там є заповідник, заснований ще в 1968 році, там чомусь нічого ніхто не хоче робити, - зазначає житель Кам'янки Ярослав Путілін. 

Такої ж думки і депутат Кам'янської райради від ВО "Свобода" Наталія Клименко.

- Передано пакет документів із протоколами зборів громад шести населених пунктів, де хочуть створити нацпарк, які виступають проти створення парку. До того ж проти такої ініціативи проголосували і депутати Кам'янської районної ради, оскільки на жодній зустрічі з ініціаторами людям не розповіли про економічне обгрунтування такого проекту, - повідомила Наталія Клименко.

Нагадаємо, під час минулого засідання сесії обласної ради до зали викликали поліцію. Причиною стала заблокована прихильниками створення національного парку “Холодний Яр” трибуна.

 

Вгору