Незрозуміле пенальті і неякісне поле: “Черкаський Дніпро” привіз нічию з Тернополя (фото)

16 листопада 2015, 22:57
DSC_0529

Фото Романа Кирея

1:1 з таким рахунком закінчився вчорашній матч між ФК "Черкаський Дніпро" та ФК "Нива Тернопіль". Гра проходила на міському стадіоні Тернополя.

Рахунок у грі відкрили тернопільчани. На 31 хвилині гри гол у наші ворота забив Андрій Кухаруку. Відігрався "Черкаський Дніпро" наприкінці першого тайму - у воротах суперників розписався черкаський нападник Олександр Батальський. Однак далі рахунок з місця не зрушив.

DSC_0539

Фото Роман Кирея

Щоправда, фатальною для нашої команди могла стати 88-ма хвилина, коли арбітр призначив пенальті у наші ворота. Проте тернопільський футболіст так і не спромігся використати свій шанс і прокотив м'яч повз ворота черкащан.

Чому арбітр призначив пенальті -  черкащанам ще й досі невтямки.

- Гра вийшла нервовою та тяжкою, - так поєдинок прокоментував тренер ФК "Черкаський Дніпро" Ігор Столовицький. - Наприкінці там поставили пенальті, я й досі не розумію за що.

DSC_0541

Загалом, додає тренер, для перемоги його підопічним не вистачило гостроти. Самі футболіти також своєю грою лишилися не задоволені. Вони грішать на якість тернопільського поля. Грати на ньому, говорять черкащани, було справді важко.

DSC_0558

Натомість гру черкащан високо оцінив тренер суперників Петро Бадло. Він зазначив, що ФК "Черкаський Дніпро" справді сильна команда.

- Я вважаю, що це одна з кращих команд Першої ліги та головний претендент на золоту медаль, - зауважив він. - Ми знали, що в черкаської команди сильні нападники, тому й готувалися до цього.

DSC_0568

Наступна гра відбудеться вже на черкаському полі.  У суботу, 21 листопада, черкащани зіграють проти лідера Першої ліги кіровоградської “Зірки”. До речі, вхід на цей матч безкоштовний.

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, Д.Балан, А.Бурлін, О.Тарасенко, О.Давидов, Ю.Бушман (О.Синьогуб, 63), В.Шопін, О.Кошка, А.Скарлош (О.Сафонов, 79), Д.Скепський, О.Батальський (Р.Качур, 60). Запасні: А.Лєнчіков, М.Лісовий, В.Гонщик, Л.Кошадзе. Тренер: І.Столовицький.

«Нива»: Є.Попович, Р.Гудак, І.Озарків, ВЯневич, О.Портянко, А.Кухарук, Р.Бочкур, І.Мучак, Р.Волошинович (Р.Кухарський, 87), В.Бадло, Д.Жицький (А.Фаюк, 72). Запасні: М.Плетеницький, І.Кохман, Т.Дурай.В.о.гол.тренера: П.Бадло.

Голи: А.Кухарук (31) – О.Батальський (45).

Попередження: В.Бадло (84) – А.Бурлін (53), О.Давидов (89).

Арбітри: М.Митровський (м.Ужгород), Д.Марченко, Р.Єрмоленко (обидва – м.Чернігів).

Спостерігач арбітражу: М.Данєвич (м.Київ).