Небайдужих містян просять допомогти черкаському притулку для тварин (відео)

31 жовтня 2016, 20:39

Безымянный

Собакам із черкаського притулку бракує їжі. Запаси волонтерів зменшуються, бюджетну скарбничку теж вичерпано. Тварин доводиться годувати та лікувати за рахунок не байдужих містян. Цьогоріч все мало б змінитись, адже на утримання безпритульних тварин область виділила фінансову допомогу, інформує ЧСН.

Барсик у притулку уже вдруге. Перший раз волонтерам вдалося знайти йому теплий дім та, як здавалось, доброго господаря. Проте, уже через кілька місяців після цього собаку знайшли на трасі. Він потрапив під авто і отримав травму задніх лап. Зараз песик проходить дороговартісне лікування. Проте, стан його не покращується. Волонтерка Юлія боїться, що собака залишиться інвалідом.

Історія Льови не менш шокуюча. Пса збив автомобіль. Через це собака отримала перелом тазу. Друге життя у Льови з’явилось завдяки волонтерам притулку.

Таких історій волонтери товариства захисту тварин знають сотні. Кожна з 300 собак, якими опікується «Друг», має свою трагічну історію. І для таких чотирилапих необхідна особлива увага та турбота. Черкащина стала другим регіоном Україні, в якому діятиме обласна програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. На вирішення проблеми з тваринами-безхатьками Канада виділила нашому регіону майже півмільйона гривень. Проте, волонтери досі не відчули її дії.

Доки ж тварини у пошуках господарів і дому, вони живуть на пожертви небайдужих громадян. Нині у притулку чимало потреб. Це і миски для води, і старий одяг для післяопераційних чотирилапих і утеплення на зиму. Але, першочергове – це їжа.

Допомогти притулку зможе кожен небайдужий. Для цього можна перерахувати кошти на розрахунковий рахунок або особисто передати потрібні тваринам речі. Забрати допомогу волонтери можуть і самостійно. Всі координати для допомогти ви зможете знайти в інтернеті на сайті організації «Друг» або у соціальних мережах. Але найбільше бажання кожної тваринки – знайти дбайливого господаря і домівку. Чотирилапим потрібна наша допомога.

Черкащанка сказав:

Ще коли депутатом був пан Володимир Вiкторович, я йому пропонувала допомогти притулку, встановивши у центрi собачу скарбничку (на прикладi такоi, як у Тюменi, Смоленську та iнших мiстах, в iнтернетi прикладiв повно). Там за день така “копилка”-скарбничка збирае 300-400грн.! З такою ж пропозицiею я зверталася до екс-мера у листi,та й до “Друга” дзвонила, але нiякоi реакцii! Можна ж за допомогою депутатiв ( це й бонус непоганий!)) замовити таку фiгурку та, хоч i частково, виконати потреби притулку! Ми НЕ БАЙДУЖI, а висмоктанi владою! Особисто менi шкода й тваринок, й усiх, потребуючих грошей та допомоги, але з/п не гумова та усiм нужденним допомогти просто нереально! Думаю, що тiльки отака “собака-копилка” може хоч якось пiдтримати собачий притулок!

Вгору