Не хочу підставляти своїх колег під постійну критику, – черкаський історик залишає роботу в музеї

12 жовтня 2017, 15:54

Фото: Про все

Знаний на Черкащині історик Назар Лавріненко йде з посади заступника директора обласного краєзнавчого музею. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що від початку його роботи у музеї точилися різні незрозумілі плітки.

- Дехто просто не хоче змінюватися і чекає на повернення старого директора, аби і далі нічого не робити, а дехто просто не сприймає мене особисто і готовий йти супроти істини аби лише дошкулити, - зауважив Назар Лавріненко.

Водночас він зауважив, що за час роботи йому таки дещо вдалося змінити у музеї. Це, зокрема, стосується ребрендингу музею та проведення цікавих заходів.

- Дуже шкода, що моє бачення і методи не завжди сходяться з підходами прийнятими в державних і комунальних установах. Але по-іншому щось принципово там змінити неможливо. Проте аби не підставляти своїх колег під постійну критику і не мусити виправдовуватися за те що ти щось робиш правильно, я прийняв єдино вірне в цій ситуації рішення – залишити посаду заступника директора і повернутися до улюбленої справи і надалі зосередити всі свої зусилля навколо «Зерноленда», - наголосив історик.

Вгору