НАЗК перевірить Гуру і Полякова

14 травня 2017, 08:17

Національне агентство з питань запобігання корупції проводить повну перевірку 96 електронних декларацій за 2015 рік. Про це свідчить відповідь НАЗК на запит керівника відділу протидії корупції Центру "Ейдос"Гліба Канєвського, пише "Прочерк".

Серед них – президент Петро Порошенко, прем'єр Володимир Гройсман, усі міністри уряду.

Також у списку осіб, чия декларація перевіряється – лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко (виправлена декларація), а також народні депутати Сергій Рибалка, Євген Бакулін, Олександр Урбанський, Володимир Бандуров, Віктор Бондар, Андрій Журжій, Андрій Лозовий, Олександр Третьяков (виправлена).

Також НАЗК перевіряє електронні декларації нардепів Олеся Довгого, В'ячеслава Константіновського, Євгена Балицького, Олександра Супруненка, Віктора Романюка, Максима Полякова, Бориса Розенблата, Нестора Шуфрича, Олександра Абдулліна, Сергія Дунаєва, Дмитра Білоцерковця, Віталія Купрія.

Як свідчить документ, НАЗК, зокрема, перевірить і е-декларацію заступника міського голови Сергія Гури (87).

Як відомо, 24 квітня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило продовжити на 30 днів перевірку декларацій за 2015 рік для президента, прем'єра та урядовців. Водночас в НАЗК оголосили про початок перевірки декларацій вказаних посадовців за 2016 рік, пише "Українська правда".

Гард сказав:

А що ці незрозумілі гури роблять у владі? Наприклад вояки своїм життям довели вірність Державі, а цих окунів неясно звідки нанесло.

Вгору