Навколо будівництва за драмтеатром розгорівся справжній скандал

12 лютого 2015, 16:22

 

10961053_425129717655711_1008238743_o (1)

Сьогодні у соціальній мережі Фейсбук розгорівся скандал через будівництво за драмтеатром житлового комплексу "Резиденція". Вже у п'ятницю, 13 лютого, на розгляд виконкому виноситься питання про будівництво 45-метрового житлового комплексу у центрі Черкас.

На своїй сторінці у Фейсбук міський голова Черкас Сергій Одарич висловив обурення з приводу проекту, згідно з яким передбачено забудувати близько 97% кварталу.

"Перший поверх - торгові приміщення, з 2 до 12 - житло. Я особисто ініціював громадське обговорення цього проекту. Протягом кількох місяців ми чітко визначили обмеження і вимоги для майбутнього будівництва:

- висота - не вище драмтеатру (25 м);
- довжина і ширина - не більше відповідних параметрів драмтеатру;
- всі парковки - під землею;
- діагональний прохід через торговий центр у вигляді заскленої галереї з декоративними деревами;
- широкі тротуари, багато дерев і сквер між центром і театром із пам'ятником Нарбуту.

Мене багато критикували за цей об"єкт, але я переконаний, що він у такому вигляді став би окрасою міста", - написав Одарич.

Сьогодні ж, за його словами, там пропонують збудувати "щось жахливе".

Також очільник міста звернув увагу на позицію Блоку Петра Порошенка і його керівника в міській раді Андрія Більди.

"В усіх скандальних питаннях їхній представник у виконкомі - перший заступник міського голови Тарас Хвиль голосує так, як скаже Радуцький. А потім до мене в кабінет приходить Більда і вибачається, мовляв, вони цього не хотіли, Тарас не має досвіду, не розібрався... Але пізно, поїзд вже пішов... Тому вважаю правильним, аби Більда озвучив позицію ДО і ПУБЛІЧНО", - заявив Сергій Одарич.

У свою чергу Андрій Більда зазначив, що Сергій Олегович "намагається змістити акценти, тобто перекласти відповідальність на інших".

"1. Не Хвиль, не Більда і не БПП виділяли земельну ділянку в центрі міста.
2. Чому Сергій не задає питання відразу усім членам виконкому від інших політичних сил та громадських організацій? Їхня позиція йому зрозуміла?
3. Зараз потрібно не тикати пальцями і шукати винних, а думати, як виправити помилки влади 2008 року. Знайти законний шлях внести зміни у рішення, під якими стоїть підпис самого Одарича.

Щодо голосування заступників міського голови на засіданнях виконкому пропоную пану меру запитати це у них особисто. Своє ставлення до питання, суть якого є предметом цієї дискусії, обов'язково викладу так, як просить очільник міста: "...до і публічно", - відповів на звинувачення керівник фракції БПП.

Свою думку з приводу скандальної забудови озвучив і секретар міської ради Олександр Радуцький. На його переконання, такими заявами міський голова вирішив налаштувати проти себе весь бізнес міста.

"Початок року супроводжується постійними скандалами. Будівельні компанії, які виконували всі його забаганки, наразі потрапили під інформаційний каток мера Одарича. Сьогодні важкі часи. Кожні містобудівні умови, які надає виконком, перетворюються на шоу Одарича. Тільки чомусь він замовчує, що під кожною такою ситуацією особисто стоїть його підпис. Війна, економічна криза. Замість того, щоб об'єднати людей навколо цих проблем, він продовжує маніпулювати думкою громади. Я вимагаю від Вас: "ЗУПИНИТЬСЯ"!" - закликав очільника міста Олександр Радуцький.

макс сказав:

доки кожна тварюка буде прикривати свою жопу а не відповідати за вчинки -порядку НЕ БУДЕ

Вгору