Нардеп з Черкащини – у першій десятці депутатів, які розбагатіли за останній рік

28 листопада 2016, 12:12
902975

Фото: kozatske.ck.ua.

Рейтинг народних обранців, які протягом року отримали найбільші статки, склало видання "Комментарии", інформує vikka.ua. Журналісти на основі податкових декларацій 2014 року та нещодавніх електронних декларацій за 2015 рік визначили ТОП-10 нардепів, які досягли найбільшого фінансового успіху.

"Враховувалися тільки готівкові кошти і суми на банківських рахунках народних депутатів і членів їх сімей в гривневому еквіваленті. При цьому скандальна е-декларація нардепа Сергія Мельничука з сумою готівкових коштів в розмірі 1 трлн грн до уваги не бралася", – пише видання.

До списку найбагатших потрапив і черкаський нардеп Геннадій Бобов. Він входить до депутатської групи "Відродження", обраний по мажоритарному округу №196 Черкаської області. У попередньому скликанні ВР був членом фракції Партії регіонів, до цього – депутат Черкаської облради, також фракції ПР. Власник агрокомпанії "Панда", Герой України "за видатні заслуги в розвитку агропромисловості".

"За 2015 рік Бобов задекларував 209 650 000 у гривневому еквіваленті. Тоді як за 2014 рік на всю сім'ю було задекларовано 5, 3 млн грн. Різниця більш ніж помітна", – пише газета.

До рейтингу найбільш розбагатілих за рік також потрапили Ігор Котвіцький, Богдан Дубневич, Юрій Дерев’янко, Ярослав Дубневич, Віталій Хомутиннік, Нестор Шуфрич, Олександр Супруненко, Сергій Тарута та Іван Фурсін.

Вгору