Нардеп назвав закупівлю Міноборони зібраних у Черкасах “МАЗів” злочинною і антипатріотичною

27 вересня 2016, 15:24
"МАЗи", зібрані у Черкасах на замовлення Міноборони. Фото milnavigator.com

"МАЗи", зібрані у Черкасах на замовлення Міноборони. Фото milnavigator.com

Народний депутат Костянтин Жеваго звинуватив Міністерство оборони у відсутності патріотизму. За його словами, купуючи "МАЗи", зібрані у Черкасах із російських комплектуючих, держава підтримує країну-агресора, пише vikka.ua з посиланням на 05366.com.ua.

"Я запитував у Президента України, чому купують "МАЗи", а не "КрАЗи". Адже "МАЗи" зроблені з російських комплектуючих, і ми платимо валюту, якої так не вистачає в країні. Ми відбираємо кошти у того, кому їх не вистачає, годуємо робочі місця країни-агресора і вдаємо, що все нормально", – обурюється народний депутат.

Він зауважив, що обговорював це питання і з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Той пообіцяв нардепу, що в наступному оборонзамовленні буде тільки українська техніка. Це може бути як кременчуцький "КрАЗ", так і інша техніка, зроблена в Україні з українських комплектуючих.

Жеваго додав, що, на його думку, такі угоди, в результаті яких відбувається витік державних коштів, є антипатріотичними і злочинними.

Нагадаємо, у березні 2016 року корпорація "Богдан" домовилася з Мінським автомобільним заводом (Білорусь) про виробництво на потужностях заводу в Черкасах вантажівок "МАЗ". Вироблена техніка призначена як для цивільного користування, так і для силових структур у зоні АТО.

Вгору