Нардеп із Черкас не захотів знімати штани, щоб потрапити на футбол

24 листопада 2016, 11:34

500x563-images-news-102016-76026a4db3a5497a8bcf58cda1c60be7Вчора народний депутат із Черкащини Олег Петренко поїхав до італійського Неаполя, щоб підтримати футбольний клуб «Динамо» у матчі «Ліги чемпіонів» проти місцевого «Наполі». Однак, з потраплянням на стадіон у черкаського нардепа виникли труднощі, пише Прочерк.

«Останній раз кудись вибирався ще до війни... Мріяв потрапити на цей матч... Квитки візейром купив два місяці тому, щоб дешево було (менше 3000 грн всі перельоти). На вході до стадіону ретельно обшукали. Але їм здалося, що цього замало. Завели до поліцейської машини та стали вимагати, щоб зняв штани для «більш ретельного огляду». Звісно, що відмовився. Навіть розуміння, що я член українського Парламенту не зменшило в організаторів матчу бажання перевірити, чи не збираюсь я пронести на стадіон шось заборонене у себе в дупі. На футбол дуже хотілось, але, звісно, не ціною такого приниження», - написав у Facebook Олег Петренко.

Також він додав, що все це через ігнорування ним дипломатичного паспорту.

«От так воно, коли не юзаєш дипломатичний паспорт, а їдеш по звичайному закордонному разом з іншими уболівальниками київського «Динамо».

Додамо, що сам футбольний поєдинок закінчився з рахунком: 0-0.

Вгору