Нам плювали в обличчя і називали вбивцями,- у суді допитали охоронців “Рефлекшена”

10 квітня 2017, 16:30

Сьогодні у Соснівському суді Черкас було допитано чотирьох свідків по справі вбивства 29-річного черкащанина Сергія Бондаренка у жовтні біля клубу "Рефлекшен".

Троє - це охоронці, які в той час працювали в нічному клубі. Першим допитали свідка, який у ніч із 14 на 15 жовтня, стояв на вході до закладу. Нині хлопець з клубу він звільнений.

- У нас розпорядок, що четверо охоронців стоять на вході, по одному - біля барної стійки та більярдного столу, ще два - на танцполі. Загалом десь 8-10 охоронців. За те, що відбувається за межами клубу ми не відповідаємо, - зазначив перший свідок. -  У той час я був у середині клубу. Лише наступного дня довідався, що в трапилось. У нас щоночі бувають багато порушень: якісь потасовки, хтось б'є стакани. Мені про цей випадок, що трапився в ніч із 14 на 15 жовтня повідомив начальник охорони. Сказав, що була конфліктна ситуація, внаслідок якої загинула людина.

З підозрюваним Іллею Новіковим свідок не знайомий. Зазначає, що бачив його два рази. Колишній охоронець говорить, що після цього випадку і до закриття закладу на ремонт, відвідувачі називали охоронців убивцями, оскільки вважали, що в бійці були замішані й вони.

- Люди приходили випивали і називали нас убивцями, казали, що нас розстріляти треба. Ми не знали, що їм відповідати, - пригадав колишній охоронець. - Нам в обличчя плювали.

Інший свідок, теж тодішній охоронець, говорить, що про ніч вбивства також знає дуже мало, а з обвинуваченим не знайомий, лише бачив його кілька разів у закладі.

Третій свідок зауважив, що Іллю Новікова теж знає лише візуально, а в ніч вбивства не працював, а відпочивав у клубі.

- Я виходив курити і бачив, що між ним якийсь конфлікт. Я піднімався по східцях і бачив, що двоє людей, щось з'ясовують. Вони відійшли в бік, а я лишився на вході курити. Бачив лише ляпас. Потім побачив, що хтось впав. Що в цей час робив обвинувачений, я не знаю. Ми почали надавати медичну допомогу і викликали швидку, бо хлопець був без свідомості. Швидка їхала довго, ми намагалися привести хлопця до тями нашатирем.

Окрім того, суд заслухав ще одного свідка - рідного брата вбитого Анатолія Бондаренка. Він пригадав, як вночі 15жовтня його батькам подзвонили із телефону брата і повідомили, що Сергій у лікарні. У той час родина була в селі.

- Нас викликали в лікарню в реанімацію, хірург сказав, що шансів в Сергія не було. Показав нам знімок. Сказали, що операція його не врятує. Ми просто сиділи і чекали, - розповів зі сльозами брат вбитого.

Коли Анатолій пригадував ніч, у яку загинув його брат, мати вбитого не витримала і ридаючи вийшла з зали.

Підозрюваному брат вбитого вимагає найсуворішої міри покарання.

Варто додати, що самого підозрюваного Іллю Новікова суд ще не допитував. Нині він перебуває під домашнім арештом із застосуванням електронного браслету.

З часу вбивства пройшло 6 місяців.

Вгору