На вулиці Черкас повернеться унікальний тролейбус (відео)

23 травня 2017, 17:01

У Києві у куренівському депо, списують один з перших Київських тролейбусів К-12.03, бортовий номер 4001. Його особливістю є те, що цей серійний тролейбус вперше вийшов на лінію в Черкасах в середині 90-х років минулого століття, де проходив випробовування, написав на своїй сторінці у facebook представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко.

- Одна із перших серійних машин яка почала курсувати містом..... Для Черкас цей тролейбус теж особливий, адже саме ця машина деякий час працювала у Черкасах під час випробування і стала основою для розробки унікального і єдиного тролейбуса який працює в Черкасах К-12.05. Саме під час презентації у Черкасах про цей тролейбус дізналися по всій Україні, і саме з цього тролейбуса розпочався розвиток і серійне виготовлення цих тролейбусів на авіаційному заводі АВІАНТ, там де виготовляли літаки велетні "РУСЛАНИ" і "Мрія", - написав він у своєму дописі.

Також Валерій Мироненко повідомив, що незабаром на вулиці Черкас вийде тролейбус К-12.05 , який перебуває на капітальному ремонті і на якому завершуються ремонтні роботи.

Вгору