30 травня 2015, 20:02

Nechyporenko_Denys

«Золото» Всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики привіз із Харкова аспірант Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Денис Нечипоренко. В Універсіаді взяли участь понад 450 спортсменів-студентів із усієї України.

Повідомляє прес-служба ЧНУ.

За результатами змагань команда Черкаської області посіла 9 загальнокомандне місце. Це один із кращих результатів, які показувала наша збірна на подібних змаганнях. Найуспішнішим в команді став Денис Нечипоренко. Він подолав 400- метрову дистанцію з бар’єром за 51,27 секунди та посів перше місце.

Цією перемогою Денис виборов путівку на Всесвітню універсіаду, яка відбудеться в липні в Південній Кореї.

Черкаський спортсмен і раніше отримував перемоги у престижних спортивних змаганнях. Виграв Універсіаду два роки тому. У 2013 і 2014 роках став переможцем чемпіонатів України, був сьомий на командному Чемпіонаті Європи, на індивідуальному Чемпіонаті Європи потрапив у півфінал.

Утім, з особливою теплотою Денис згадує свою першу перемогу в Чемпіонаті України, яку отримав ще одинадцятикласником. Він зізнається, що займатися цим видом спорту почав із 15 років. До того були плавання, гімнастика, футбол.

- Мені подобаються індивідуальні види спорту, де все залежить лише від твоїх зусиль, а не від команди, – каже спортсмен.

Зараз Денис Нечипоренко навчається в аспірантурі, викладає й інтенсивно тренується. Адже його заповітна мрія – потрапити на Олімпійські ігри. В університеті радіють його перемогам. За останню з них та з нагоди Фестивалю науки Денису і його тренеру Леоніду Нечипоренку вручили грошові премії