На водіїв чекає справжній колапс на дорогах, – черкаський підприємець

20 серпня 2015, 17:18

IMG_5535

Із зимовим утриманням доріг у Черкасах можуть виникнути проблеми. Так вважає приватний підприємець Андрій Бортник, підприємство якого відповідає за вивезення сміття із зелених зон та за утримання доріг. Від можливого колапсу він намагався застерегти депутатів Черкаської міської ради.

Для цього підприємець виступив на сесії міської ради 20 серпня.

Андрій Бортник зазначив, що шанси на те, що зимового утримання доріг не буде, наближаються до ста відсотків. І, за прогнозами підприємця, взимку кожному містянину самостійно доведеться думати, як проїздити засніженими Черкасами.

- У 2014 році тендерний комітет Черкаської міської ради провів закупівлю на утримання доріг в літній та зимовий період. Підписали угоди і 2014 рік попрацювали. Щоб ви розуміли, у Черкасах на сьогоднішній день найліпша в Україні  техніка і технологія для зимового утримання доріг. Ми єдине місто, яке спершу перейшло із піщано-соляної суміші на сіль, а потім на соляний розчин. Ця технологія дозволяє зменшити вплив на середовище і водночас зменшує затрати бюджету. Але згодом кошти з цих договорів зняли на інші потреби, пообіцявши з часом повернути їх назад.

Але станом на сьогодні, за словами підприємця, коштів на утримання немає. Навіть прибирання зелених зон нині здійснюється за рахунок приватних підприємців.

- Тобто роботи виконуються, кошти обіцяють повернути, але реально їх ніхто не повертає, - зауважив Андрій Бортник. - Були звернення до мерії про те, що така ситуація неприпустима.

Андрій Бортник наголосив, що в разі, якщо коштів й надалі не буде, підприємство не встигне підготуватися. А запустити роботи аж взимку буде неможливо.

- Якщо підприємство зупиниться і люди звільняться, то швидко запустити його буде нереально, - застеріг Андрій Бортник.

 

zyzya сказав:

Працівники пана Бортника постійно здійснюють несанкціонований відбір води з водопровідної мережі, не тільки крадучи воду, а й загрожуючи санітарному стану мережі і здоров’ю черкащан.

Вгору