На Уманщині правоохоронці викрили групу наркоторговців

30 липня 2018, 18:05

На Уманщині правоохоронці викрили групу наркоторговців

За активної участі працівників Уманської місцевої прокуратури, Уманського відділу поліції,  Уманського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та оперативних працівників  Головного управління Національної поліції в Черкаській області виявлено групу осіб, які здійснювали злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів на території м. Умань й Уманського району.

Було встановлено, що група в кількості 3 осіб, на території м. Київ систематично виготовляла наркотичний засіб – амфетамін, який в подальшому збувала на території Уманщини в заздалегідь обумовлених місцях після перерахування грошових коштів на банківські картки.

Під час проведення 26 липня 2018 року одночасних обшуків на території м. Київ, м. Умань й Уманського району правоохоронцями виявлено та вилучено близько 100 грам амфетаміну, 500 грам каннабісу, грошові кошти, здобуті внаслідок незаконного збуту наркотичних засобів у сумі 4 200 доларів США та близько 25 тис. грн., а також банківські картки, на які перераховувалися грошові кошти.

На цей час в порядку ст. 208 КПК України затримано 2 осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження ще одного зловмисника, а також вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

За вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури.

Вгору