На центральній площі Канева з’явились символи країн Євросоюзу (фото)

13 квітня 2017, 21:35

Викладачі та студенти Канівського коледжу культури та мистецтв розмалювали на центральній площі міста бетонні обмежувачі паркування автомобілів у кольори прапорів країн, що входять до Євросоюзу. Про це повідомляє «Kanos».

- Було кілька варіантів ескізів, як ми розмальовуватимемо півсфери. У вигляді писанок, адже невдовзі Великдень, у вигляді комах-«сонечок» і як прапори європейських країн, що належать до Євросоюзу, - зазначила куратор відділу «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво і реставрація», викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Валентина Моісєєва.

Зрештою, спеціальна комісія визначила, що саме останній варіант буде найбільш вдалим, оскільки він демонструє дружні стосунки з Європою і надасть «сірій» площі бажаного різнобарв’я. Оскільки обмежувачів руху транспорту на площі виявилося більше, ніж країн Євросоюзу, то окремі з них усе ж розмалювали українськими орнаментами, утворивши яскраві писанки.

Утілювали ідею в життя взялися 19 студентів І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів відділу «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво і реставрація», а допомагали їм у цьому завідувач відділу Ірина Ренькас, куратор Валентина Моісєєва і викладач коледжу Оксана Четверик.

 

Вгору