На Смілянщині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

31 липня 2017, 15:54

29 липня у с. Ковалиха, що на Смілянщині, на парадному фасаді школи відкрили меморіальну дошку жителю села Тернівка, працівнику Ковалиської школи Віталію Холодняку, який загинув на Сході, в зоні АТО, пише "Сміла".

Відкривали меморіальну дошку  сестра Віталія Холодняка Наталія Славенко та представник військового комісаріату Сергій Лимар. Слова подяки та скорботи  висловили  учні та педагоги с. Ковалихи, представники громад сусідніх сіл: голова Ротмістрівської об’єднаної громади Володимир Ховайба, голова Тернівської сільської ради Ірина Борисенко, голова Смілянської районної ради Володимир Грошев. Священник УАПЦ села Куцівка отець Василь Шарко освятив меморіальну дошку загиблому герою.

Як повідомляє Сергій Мошенський, ініціатором встановлення пам’ятної дошки на школі, де працював Віталій Холодняк став керівник села Ковалихи Василь Ярута. І завдяки небайдужим землякам – директорам СТОВ "Перемога" Віктору Сліпенку, СТОВ "Лан" Віталію Перканюку, СГ "Віктор" Віталію Чорнобривцю цю дошку і було встановлено.

Вгору