На сайті мерії збирають голоси за “ProZorro”

25 листопада 2016, 20:04

pety

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція щодо повернення “ProZorro” для допорогових закупівель, пише Інфоміст.

Автором петиції є активіст ГО “Промолодь” Іван Подолян.

Ми, активні члени громади міста Черкаси, заявляємо, що вважаємо ганебним рішення Черкаської міської ради від 17 листопада щодо скасування застосування PROZORRO для допорогових закупівель. Ми розуміємо, що наслідком цього рішення є повернення до “ручних схем” вибору підрядників, які загрожують “відкатами” та договорняків на допорогових сумах ( до 200 тис. грн для товарів та послуг та 1,5 млн. грн – для робіт)”, – ідеться у петиції.

Аби петицію розглянула міська рада, вона має зібрати 250 голосів. Нині їх 175.

“Давайте доведемо міській владі, яка розказує що опір скасуванню Прозорро – справа кількох маргіналів, що це не так! Всі, хто хоче, щоб наші Хабармени нарешті зупинилися, а кошти витрачалися прозоро та ефективно – підписуємо петицію”, – звертається до містян у “Фейсбуці” активістка Вікторія Феофілова.

Нагадаємо, депутати проголосували за призупинення дії “ProZorro” для допорогових закупівель до квітня 2017 року. Через це рішення активісти збираються судитись із владою.

Вгору