На ремонті дитсадка “розтратили”150 тис. грн, – прокуратура

17 квітня 2017, 20:08

Прокуратура підозрює службових осіб Катеринопільської селищної ради у зловживанні службовим становищем. За версією правоохоронців, у ході ремонту дитячого садка вартість робіт була завищена на 150 тис. грн. Про це йдеться в ухвалі Катеринопільського райсуду від 4 квітня, пише "ІнфоМІСТ".

8 листопада 2016 року селищний голова Катеринополя Іван Гегедоша уклав договір з місцевим підприємцем Володимиром Михайловичем Музиченком на виконання будівельних робіт з реконструкції даху ДНЗ "Казка" на загальну суму в 908,7 тис. грн. (з них – 685,5 були виділені з держбюджету). Площа шатрового даху – 970 кв. м. Кошторисну документацію розробило підприємство «Будпроект-Максимум».

Уже у грудні 2016 року був підписаний акт виконаних робіт по вказаному обєкту. Двома платежами 10 листопада та 23 грудня минулого року селищною радою кошти були перераховані на рахунок ФОПу.

Прокурор стверджує, що підписаний посадовцем акт – фіктивний, а вартість робіт завищена на 150 тисяч гривень.

За вказаним фактом у березні 2017 року Звенигородською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Справа нині розглядається в Катеринопільскому районному суді. Зокрема, 4 квітня суд дав дозвіл на тимчасовий доступ до документів, що знаходяться в Катеринопільській селищній раді.

 

Вгору