На котовиставку в Черкаси з’їхалися породисті вухаті та хвостаті з усієї країни (фото)

31 жовтня 2016, 15:20

kotovystavka-vuhati-ta-hvostati-krasuvalysya.12

Міжнародна виставка котів у Черкасах зібрала близько 70 породистих вуханів. Власники привезли своїх улюбленців із Сум, Херсона, Львова, Ужгорода, Києва. Серед учасників виставки було й багато представників черкаських розплідників, пише in.ck.ua.

1

- На таких чемпіонатах коти отримують титули. Хтось – новачок, а хтось приїздить на виставку не вперше. Експерт оцінить кожну кішку і дасть їй титул. У нас заплановано шість рингів, тобто шість міжнародних експертів. Вони оглядають усіх тварин відповідно до вимог породи, виставляють оцінку, далі кожен експерт обирає 10 найкращих котів, - розповідає співорганізатор виставки Марина Гаркава.

2

Більшість власників котів не ігнорують такі заходи, оскільки це чудова можливість заявити про себе та свій розплідник. Щоб породистий вухань отримав титул від експертів, необхідно чепурити його не один день.

3

- У нас шотландські коти. До виставки готуємося ретельно. Вичісуємо їх, обрізаємо кігті, за день до виставки сідаємо на дієту... Купаємо рідко, це шкідливо для шерсті, здебільшого використовуємо спеціальні сухі шампуні. На виставках коти хвилюються, бояться кліток, людей. Щоб заспокоїти їх, даємо спеціальну заспокійливу пасту, - каже власниця розплідника Юлія Прищепа.

4

На цьогорічний чемпіонат “з'їхалися” сфінкси, орієнтальні коти, шотландці, британці та представниці бенгальської породи. Більшість вуханів сховалися від натовпу та мирно дрімали, але були й ті, хто не побоявся публіки, наприклад, кіт Вася.

11

- Вася – представник абіссинської породи, він має блакитний окрас. На цьогорічну виставку ми привезли двох котів. У Черкаси приїхали з Сум, нашим котам подобаються такі виставки, адже вони активні тварини. Це розумна порода, за характером вони навіть чимось схожі на вівчарку. У нас є маленькі котенята, і одне із них вже дає лапу, - розповідає власниця кота Олена Степаненко.

5 6 7 8 9 10 12

Вгору