На Кам’янщині приховують, чим поремонтували ями на дорогах?

12 серпня 2015, 16:20
IMG_5428

Фото Про все

- Ніяких зразків вам не дамо!  - керівництво Кам'янського району не дозволило черкаським автомайданівцям взяти для дослідження асфальт, яким ремонтували ями на місцевих дорогах. 

Інцидент трапився на 230 кілометрі траси Київ - Знам'янка, неподалік Кам'янки.  Там автомайданівці разом із дорожниками відбирали зразки асфальту (так звані керни), яким ремонтували ями. По них мали визначити якість укладеного асфальту.

Перед Кам'янкою такі зразки вже відібрали у Золотоніському районі. Їх дослідять в київському підприємстві Дорцентр. 

Такі ж самі зразки активісти хотіли отримати і з кам'янських доріг. Але на місце взяття проб нагодився керівник району і навідріз зборонив автомайданівцям брати звідси керни.

11855491_1604949759772432_25557970_n

Фото надано Автомайданом

- Голова РДА дозволив взяти керни тільки киянам, а нам навідріз заборонив, - переповідає вчорашній випадок автомаданівець Дмитро Захаров. - На наші пояснення, що ми хочемо зробити незалежну експертизу, він запитав - хто ми взагалі такі.

Саме ця ділянка дороги викликає підозри не тільки у автомайданівців, а і в дорожників. В. о. начальника відділу технічного контролю якості та нових технологій Служби автомобільних доріг Василь Митюк також був вчора у комісії, яка відбирала керни. Він каже, що на цій частині кам'янських доріг ямковий ремонт робився в липні.

- Я виїздив туди й бачив, що там була неякісно зроблена основа, - зазначає пан Василь.

На думку автомайданівців, можливо, це й стало причиною того, що голова місцевої РДА перешкодив ініціативі автомайдану, побоюючись, що їхня незалежна експертиза виявить порушення у ремонтуванні ям. Активісти говорять і про те, що підрядною організацією, яка ремонтувала ями, керує батько голови району.

У свою чергу голова Кам'янської РДА Сергій Сундуков у коментарі "Про все" свою позицію пояснив так:

- Автомайдан не є тією структурою, яка повинна досліджувати. Вони громадська організація і повинні контролювати, але для досліджень є офіційні служби, - зазначив Сергій Сундуков. - Я не проти Автомайдану і нікого не захищаю, але, на мою думку, це Служба автомобільних доріг їх найняла, щоб блокувати роботу Облавтодору.

Вгору