На дороги області вже висипали 138 тонн протиожеледної суміші

23 листопада 2016, 15:23

2

22 листопада проходила попереджувальна обробка дорожнього покриття для недопущення ожеледиці на автошляхах загального користування у Монастирищенському, Христинівському, Золотоніському та Уманському районах Черкаської області та на автомобільному шляху міжнародного значення М-05 Київ-Одеса. Загалом, за добу було використано 138 тонн протиожеледної суміші.

Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Загалом, впродовж останньої доби у попереджувальній обробці асфальтового покриття було задіяно 17 комбінованих дорожніх машин (КДМ) та 11 навантажувачів. У черговому режимі роботи перебували 54 одиниці техніки та 64 працівники.

В результаті злагодженої роботи автодорожників області, повністю забезпечено проїзд дорогами державного, регіонального та місцевого значення.

Станом на 23 листопада проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення у Черкаській області.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору