На Чорнобаївщині визначили найспортивніше село району

27 липня 2018, 18:51

У суботу, 21 липня, на центральному стадіоні селища Чорнобай відбувся районний етап змагань "Найспортивніше село 2018". У змаганнях взяли участь команди із територіальних громад: Богодухівка, Велика Бурімка, Крутьки,  Красенівка – Привітне,  Старий Коврай та Хрестителеве, пише "ЧЕмпіон".

- Традиційні спортивні змагання проходять вже 20 років і користуються великою популярністю серед жителів району, адже на перший план у них виходять не забиті голи, отримані очки та секунди, а масовість, участь та задоволення від занять спортом, – повідомляють в Чорнобаївській РДА.

Відповідно до Положення, спортсменам потрібно було боротись за першість з шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, дартцу та перетягування канату.

За результатами змагань переможцями та призерами стали:

Гирьовий спорт (вагова категорія до 65 кг):

І місце – Ковпаков Євгеній (с. Богодухівка);
ІІ місце – Герасименко Сергій (с. Хрестителеве);
ІІІ місце – Гришко Сергій (с. Красенівка, Привітне).

Вагова категорія до 75 кг:

І місце – Микульський Денис (с. Богодухівка);
ІІ-ІІІ місце розділили – Попов Владислав (с. Крутьки), Гвоздь Микола (с. Хрестителеве).

Вагова категорія до 90 кг:

І місце – Шепель Олег (с. Хрестителеве);
ІІ місце – Додор Дмитро (с. Красенівка, Привітне);
ІІІ місце – Кравченко Максим (с. Богодухівка).

Вагова категорія  90 + кг:

І місце – Сударик Олександр (с. Хрестителеве);
ІІ місце – Овчаренко Анатолій  (с. Богодухівка);
ІІІ місце – Кондратенко Сергій (с. Крутьки).

Армреслінг (вагова категорія до 70 кг):

І місце – Євмина Ігор (с. Хрестителеве);
ІІ-ІV місце між собою розділили – Раковський Віталій (с. Богодухівка), Романець Анатолій (Старий Коврай), Фесенко Владислав (с. Крутьки).

Вагова категорія до 90 кг:

І місце – Додор Дмитро (с. Красенівка, Привітне);
ІІ місце – Коваленко Руслан (с. Богодухівка);
ІІІ місце – Кріт Максим (с. Крутьки).

Вагова категорія 90 + кг:

І місце – Данник Андрій (с. Хрестителеве);
ІІ місце – Качур Валентин (с. Богодухівка);
ІІІ місце – Дрига Ігор (с. Старий Коврай).

Настільний теніс (чоловіки):

І місце – Шидлаускас Олексій (с. Хрестителеве);
ІІ місце – Кваша Олександр (с. Красенівка, Привітне);
ІІІ місце – Попко В’ячеслав (с. Крутьки).

Настільний теніс (жінки):

І місце – Заруба Дарина (с. Хрестителеве);
ІІ місце – Білик Яна (с. Крутьки);
ІІІ місце – Роман Олександра (с. Старий Коврай).

Шашки:

І місце – Становський Валентин (с. Красенівка, Привітне);
ІІ місце – Кожушний Михайло (с. Хрестителеве);
ІІІ місце – Воропай Михайло (с. Крутьки).

Перетягування канату:

І місце – команда с. Хрестителеве;
ІІ місце – команда с. Богодухівка;
ІІІ місце – команда с. Старий Коврай.

Міні-футбол:

І місце – команда с. Крутьки;
ІІ місце – команда с. Хрестителеве;
ІІІ місце – команда с. Старий Коврай.

Фінальним акордом спортивних заходів стало підведення підсумків змагань. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали, судді встановили призерів та переможця районного етапу.

Титул “Найспортивніше село Чорнобаївщини” уже вкотре здобула спортивна команда с. Хрестителеве, друге місце отримала команда із с. Крутьки (при однаковій із богодухівською командою кількості очок здобула більше перших місць), а бронзу здобула команда із Богодухівки.

У загальному заліку команди розподілилися так:

І місце –  команда с. Хрестителеве – 577 оч.;
ІІ місце – команда  с. Крутьки – 534 оч.;
ІІІ місце – команда с. Богодухівка – 534 оч.;
IV місце – команда с. Старий Коврай – 512 оч.;
V місце –  команда с. Красенівка, Привітне – 476,5 оч.;
VI місце – команда с. Велика Бурімка – 117,5 оч.

Вгору