На Черкащині зафіксували новий спалах африканської чуми свиней

08 лютого 2017, 14:38

У Черкаській, Рівненській та Харківській областях зафіксовано спалахи африканської чуми свиней, інформує УНН-Центр з посиланням на Держпродспоживслужбу.

Зокрема, на території фермерського господарства "Новоселиця" Катеринопільського району Черкаської області було зареєстровано загибель свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було встановлено діагноз на африканську чуму свиней.

Протиепізоотична комісія при райдержадміністрації затвердила план з ліквідації АЧС, визначила межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

Нагадаємо, останній спалах АЧС було зафіксовано на Черкащині в кінці листопада. Зокрема неподалік села Журавки на Шполянщині виявили тіла загиблих свиней. За результатами лабораторних досліджень узятих матеріалів, факт наявності африканської чуми свиней підтвердився.

Згодом в управлінні Держпродспоживслужби в області заявили про проведення карантинних заходів через африканську чуму свиней.

Вгору