На Черкащині виявили ВАЗи із “кустарними” номерами кузовів

21 березня 2017, 07:25

Чергові випадки самовільного втручання в номерну панель автомобіля їх власниками, виявили працівники ТСЦ 7141 та фахівці експертної служби МВС Черкас, інформує прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області.

Так, 15  березня до ТСЦ №7141 міста Черкас для виготовлення дублікату свідоцтва про реєстрацію автомобіля марки ВАЗ 2104, звернувся житель села Мошни, Черкаського району. Під час проведення експертного дослідження працівниками НДКЦ було встановлено, що номер кузова ВАЗу вварено кустарно.

Подібне порушення було виявлено працівниками ТСЦ і наступного дня, коли до них із заявою про реєстрацію свого ВАЗ 2109, який він придбав за дорученням на передодні в Київській області, звернувся житель обласного центру.

При перевірці наданих документів на автомобіль та огляді «9-ки», експерти НДКЦ встановили, що номер кузова нанесений не заводським способом, тобто змінений шляхом перебиття.

За вищезгаданими фактами працівниками ТСЦ було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Вгору