На Черкащині випустили 230 нових прикордонників (фото)

03 листопада 2016, 14:37

zahalna

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України відбувся урочистий мітинг з нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби 2-ї категорії.

Напередодні майже 230 курсантів демонстрували свої знання, вміння та навички, здобуті під час навчання, в ході здачі іспитів з фізичної, вогневої, тактичної та спеціальної підготовки. Серед них завершив навчання молодший сержант Ігор Сирбу. Рідний брат прикордонника, молодшого сержанта Дмитра Сирбу, який захищаючи цілісність, недоторканість та державний суверенітет України, загинув від масового обстрілу із систем залпового вогню «Град»  поблизу населеного пункту Зеленопілля.

syrbu-ihor-2

Після оголошення наказу про затвердження результатів іспитів курсанти отримали свідоцтва про закінчення навчання. Начальник Навчального центру полковник Дмитро Коцеруба особисто вручив свідоцтва кращим курсантам, які показали відмінні результати у навчанні.

«В цей нелегкий для усієї держави час, ви покликані бути одними з тих, хто стане на захист цілісності та неподільності нашої Батьківщини. Я впевнений, що завдяки набутим знанням та навичкам ви спроможні подолати всі труднощі військової служби і з честю та гідністю будете виконувати покладені на вас завдання і військовий обов’язок», - зазначив він.

До привітальних слів приєдналися ветерани Навчального центру, духовенство, рідні та близькі.

dsc_0124 dsc_0143 dsc_0191 dsc_0196 dsc_0204 img_9926 img_9937 img_9948

За інформацією прес-служби Навчального центру

Вгору