На Черкащині від снігу розчистили понад 120 кілометрів доріг

02 грудня 2016, 19:25

1-1

1 та 2 грудня автодорожники області розчистили від снігу 126 км автошляхів загального користування в Христинівському та Золотоніському районах. Зокрема, в Христинівському районі від снігу було розчищено 114 км автодоріг та 12 км автодоріг в Золотоніському районі.

Окрім того, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила у всіх районах області. Загалом, за 2 доби було використано 2417 тонн протиожеледної суміші.

Впродовж минулої доби у обробці автодоріг загального користування були задіяні 53 комбіновані дорожні машини (КДМ), 21 навантажувач, у роботах на дорогах були задіяні 40 працівників. У черговому режимі роботи перебували 39 одиниць техніки та 52 працівники головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор».

Станом на ранок 2 листопада, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору