На Черкащині вчетверте проходить шевченківський фестиваль “Ше.fest” (фото)

13 серпня 2017, 18:28
На батьківщині Кобзаря в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області стартував дводенний Всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль "Ше.fest" до 100-річчя Української революції, пише Укрінформ. 

Урочисте відкриття фестивалю відбулося у суботу на одній з локацій "Ше.fest" - "Просвітницькій галявині". За словами організатора та співзасновника фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, "Ше.Fest" проходить вже вчетверте в рідному селі поета - Моринцях. За її словами, він триватиме два дні. Для глядачів удень і вночі працюватимуть 12 локацій.

За словами організаторів, очікується, що на "Просвітницьку галявину" завітають одразу два популярні українські письменники - Василь Шкляр та Сашко Лірник. Сама галявина поєднає в собі зустрічі з шевченкознавцями, політологами, істориками, мандрівниками; якісну музику з новим звучанням молодих гуртів та осучаснених слів Шевченка; з театральним перфомансом від дитячої студії “Фенікс”.

Ще одна фестивальна локація - "Театральна сцена" запропонує глядачам перформанси та вистави, а нічний кінозал покаже три нові українські фільми: “Спадок нації”, “Гніздо горлиці” та “Моя бабуся Фані Каплан”. Тим, хто не спатиме вночі, організатори пропонують відвідати галявину нічної акустики.

З головної музичної сцени учора і сьогодні лунали і лунатимуть виступи сучасних українських гуртів “Kozak System”, “Мотор'ролла”, “Vivienne Mort”, “Веремій”, “КораЛЛі”, “Мрія Життя”, “Проти Течії”, “Сад”.

Вгору