На Черкащині “тітушка” напав на журналіста, який знімав блокування підприємства

14 квітня 2017, 13:59

11 квітня у селі Христинівка Черкаської області невідомий чоловік напав на редактора інтернет-видання "Вечірня Умань" Володимира Гамалицю, унаслідок чого журналіст упав разом з відеокамерою, пошкодивши її, повідомляє "Інститут масової інформації".

Інцидент стався на парковці біля підприємства ХПП Христинівка під час зйомки репортажу про захоплення невідомими особами підприємства.

Гамалиця приїхав висвітлювати подію, яка сталася на підприємстві. За його словами, в редакцію зателефонували місцеві жителі та повідомили про блокування працівників на підприємстві.

- До нас зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловіка закрили на підприємстві ХПП Христинівка. Я поїхав з журналісткою, бо оператор був зайнятий. Підприємство виявилося наглухо закритим, через вікна до нас сміялися якісь люди і не відкривали. Приїхав адвокат підприємства - йому не відчиняли. Ми викликали поліцію. Приїхала поліція. Їм теж не відчинили, - розповів він.

Пізніше з підприємства вийшли молодики спортивного типу і сіли до авто. Володимир Гамалиця спробував дізнатися, хто вони і, що робили на підприємстві, але вони на нього не реагували, пройшли повз та сіли в машину.

Тоді журналіст почав знімати номерні знаки авто, в яке сідали молодики. Але з машини вийшов водій і почав відштовхувати Гамалицю. На прохання журналіста представитися, молодик не реагував.

- Я був з камерою, неодноразово казав, що журналіст, - розповів репортер.

Але чоловік почав штовхати журналіста.

- Штовхаючи мене, він доклав зусилля, внаслідок чого відбувся удар у плече і камеру.  Я впав разом з камерою. Внаслідок удару і падіння вона була пошкоджена - зламана бленда, пошкоджено об’єктив та кріплення екрану, - розповів журналіст.

Після цього нападник забрав камеру і спробував витягнути флешку. Але колега Гамалиці - журналістка Юлія Похолюк - зуміла забрати камеру. Після чого невідомі сіли в автівку та втекли з місця події.

Інцидент стався в присутності працівників поліції, які відмовились затримувати нападників та складати протокол, зазначив Володимир Гамалиця.

Журналіст написав у Христинівській відділ поліції заяву за фактом перешкоджання його професійній діяльності.

 

Вгору