На Черкащині розпочато будівництво грандіозного музею, присвяченого боротьбі українців за Волю в усі часи

25 вересня 2016, 17:27
IMG_5373-1024x682

Фото з сайту cossackland.org.ua.

Скоро тут малий “укр” висікатиме на кам’яній стіні печери тризуб, його мама біля вогнища вишиватиме синіми і жовтими нитками шкуру печерного ведмедя, а старший “укр”, батько сімейства – стоятиме поруч з кам’яною ще зброєю, захищаючи родину від чужинців … Такою буде перша зала грандіозного музею, будівництво якого днями розпочав поблизу Козацького Звенигородського району Черкащини Олег Бойко, пише "Козацький край".

З гумором і насмішкою над ворогом справжній патріот України підходить так до будь-якої справи. Проте насправді музей і територія навколо нього будуть слугувати надзвичайно серйозній справі.

Хто був у Олега у військовому музеї в Шампані – той знає, що важко переоцінити чудову колекцію зброї й амуніції всіх країн і різних часів, зібрану ним за багато років. Частина експонатів взагалі існує в одиничних екземплярах і їх не можна побачити в жодному іншому музеї. Зараз у полі біля Козацького – великий будівельний майданчик з великим майбутнім і перспективами…

Поповнену експозицію буде розгорнуто у новозбудованому музеї з 7 виставкових зал, розміром 12 на 12 метрів кожна. Експозиції – від часів дружинників Київської Русі – до сьогодення і воїнів АТО.Окрему експозицію буде присвячено і 100-річчю Визвольної боротьби 1917-21 років. Навколо будівлі – військова техніка усіх часів, реальний “Мессершміт”, підвішений між деревами так, що здаватиметься, що він вилітає на сусідню автотрасу, лісок з розгорнутим штабом боївки УПА і таємним схроном повстанців, дорога з блокпостом, стилізована під сучасну зону АТО…

Буде ще безліч цікавих речей, про які наразі не хочу розповідати – одним словом, це буде надзвичайно цікаво.

Олегу в будівництві допомагають друзі-”афганці” і колишні АТОвці, проте жодна допомога – від фінансової до допомоги робочою силою – зайвою не буде.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору