На Черкащині проживає понад 14 тисяч переселенців

08 листопада 2016, 06:33

1478366910_pereselenci

На території області знайшли прихисток 14 391 громадянин, які проживали раніше на території Східної України та АР Крим, інформує Нова Доба.

– Місцевими органами виконавчої влади постійно надається допомога переселенцям, – відзначила директор обласного контактного центру, радник Міністрства соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області Лариса Ходаковська. – Приміром, протягом двох років органами виконавчої влади з місцевих бюджетів переселенцям видано 568 945 грн одноразової матеріальної допомоги. Також Товариство Червоного Хреста надало 677 240 грн. Це і продукти харчування, й одяг, і взуття, і засоби гігієни.

– Нині вимушені переселенці в області забезпечені необхідними послугами, зокрема й місцем проживання, отримують консультаційні послуги та інформаційну підтримку, – зауважив у ході засідання перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – При цьому маємо постійно тримати на контролі ці питання, аби своєчасно реагувати на проблемні, у разі їх виникнення.

Нині в регіоні залишилось одне місце компактного розміщення, в якому з 60 переселенців, розселених у сільській місцевості, залишилось 16 осіб. Наразі в реєстрі житла для тимчасового проживання переселених осіб зареєстровано 17 об’єктів, де є змога розмістити 53 особи.

Вгору