На Черкащині прокуратура забезпечила законне використання об’єктів природно-заповідного фонду

19 квітня 2017, 06:37

З метою забезпечення законного використання об’єктів природно-заповідного фонду у 2017 році прокурорами скеровано до суду позовні заяви про визнання протиправною бездіяльності окремих сільських рад Золотоніського та Смілянського районів в частині непроведення робіт з винесення та закріплення меж геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Городище» та заповідного урочища «Макіївське» Городище», зобов’язання відповідних сільських рад забезпечити їх проведення, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Підставою для звернення прокуратури до суду з відповідними позовами стали непоодинокі випадки розорення земель об’єктів природно-заповідного фонду.

Прокуратурою з’ясовано, що з моменту утворення вказаних вище об’єктів, їх межі в натурі не встановлено, що позбавляє можливості належним чином виконувати охоронні зобов’язання та визначити розмір завданої шкоди внаслідок їх неправомірного використання.

Ураховуючи бездіяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування з вказаних питань, прокуратурою в інтересах держави вживаються заходи представницького характеру.

Наразі позови прокурорів судом задоволено у повному обсязі.

Вгору