На Черкащині помер чоловік від отруєння сурогатним алкоголем

05 жовтня 2016, 18:55

1367130821

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту алкогольних напоїв, що призвело до отруєння людей у Чорнобаївському районі за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 2 жовтня в реанімаційне відділення Чорнобаївської ЦРЛ доставлений житель смт. Чорнобай з діагнозом "гостра інтоксикація, отруєння невідомим сурогатом алкоголю".

3 жовтня цей громадянин, не приходячи до свідомості, помер в реанімаційному відділенні.

З метою ефективного правового забезпечення охорони прав людей та громадян від злочинних посягань, на даний час, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії за для встановлення об’єктивних обставин кримінального правопорушення.

Підробна горілка, яку вживав чоловік, продавалась у місцевому магазині.

Відповідно до санкції частини 3 статті 204 КК України власникам закладу, у разі доведеності їх вини, загрожує покарання до 10 років позбавлення волі.

Водночас громадян застерігають від вживання сурогатних алкогольних напоїв, виготовлених кустарним способом. Вживання такої продукції загрожує здоров’ю споживачів, оскільки вона виробляється в антисанітарних умовах з недоброякісної або навіть небезпечної для вживання сировини.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору