На Черкащині підприємців ошукують “липові” податківці

21 квітня 2017, 18:09

Попри те, що інформація про телефонних шахраїв  неодноразово оприлюднювалась у багатьох регіональних засобах масової інформації, зловмисники, схоже, й не думають припиняти свою протиправну діяльність, інформує ДФС у м. Черкаси.

Особливо шахраї активізуються напередодні свят. Знову на робочі та мобільні телефони керівників, бухгалтерів ряду комерційних організацій та приватних підприємців м. Черкаси почали надходити телефонні дзвінки нібито від імені начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антона Царюка, "у якого нібито виникла термінова потреба у грошах".

Державна податкова інспекція звертається до всіх платників податків з проханням бути обачними у подібних випадках і не піддаватися на сумнівні пропозиції невідомих осіб, які, представляючись податківцями, насправді не мають жодного відношення до фіскальної служби і мають на меті задоволення своїх меркантильних інтересів.

У разі отримання інформації щодо протиправних дій під виглядом працівників органів фіскальної служби чи нібито від їх імені, черкащан просять необхідно повідомляти до Антикорупційного сервісу ДФС України "Пульс" за телефоном (044) 284-00-07 або за телефоном довіри Головного управління ДФС у Черкаській області - 33-91-81.

Вгору