На Черкащині пенсіонерка допомогла спіймати крадія

13 жовтня 2016, 18:32

12102016131238395944

Протягом серпня невідомий крадій завдавав збитків жителям Катеринопільського району і Ватутіного. Всі потерпілі є клієнтами “Укртелекому”. Зловмисник зрізав кабель, залишаючи людей без зв'язку. Діяв обережно і швидко. Правоохоронці довго не могли піймати його, пишуть Вісті Черкащини.

“У серпні майже через кожні два дні до нас поступали заяви від “Укртелекому” про крадіжки проводів. У Ватутіному і Скаливатці близько 10 вулиць залишилися без послуг цього оператора. Перевірили всі місцеві металоприймальні але безрезультатно. Але нещодавно ми нарешті змогли піймати злодія на “гарячому”, - розповідає начальник звенигородської кримінальної поліції Олег Міщенко.

У цьому правоохороням допомогла місцева жителька з Ватутіного. Розмовляла по стаціонарному телефону, але різко пропав звязок. Відразу ж повідомила “укртелекомівців”. Ті негайно викликали поліцію. Приїхавши на ймовірне місце крадіжки проводів, стражі порядку затримали крадія. Той намагався заховатися від них в кущах.

“При ньому було 70 метрів крадених кабелів. Зізнався у 7 випадках крадіжок на території Ватутіного. Також був причетний до 10 аналогічних випадків у Катеринопільському районі. Крадене електричкою возив на металоприймальню до Тального. Заробив собі 3 тисячі гривень, а провайдер поніс збитки на 50 тисяч”, - каже Міщенко.

Злодієм виявився 32-річний катеринопілець. Відсидів майже 5 років за пограбування будинків. Звільнився пів року тому. На “справи” їздив велосипедом. Тепер йому знову загрожує до 7 років в'язниці.

Вгору