сьогодні

20:39

На Черкащині найбільше купують українське взуття

1

Найкраще взуття українського виробництва продається в Черкаській області – його питома вага становить 26% від усього обсягу продажів взуття, а найменше українське взуття популярне в Києві (його частка всього 1,2%), — йдеться в огляді ринку роздрібної торгівлі одягом і взуттям, складеному компанією Alliance Capital Management, — пише news.finance.ua.

Експерти підрахували, що в першому кварталі 2016 року в Україні обсяг роздрібних продажів взуття склав 1267242 тис. грн., з яких тільки 2,4% склало взуття українського виробництва.

Найбільше взуття було продано в київських магазинах – на 517214 тис. грн. За Києвом ідуть області: Дніпропетровська, Одеська, Харківська, Львівська та ін.

  
Коментарі - 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Есть пословица:” По Сеньке и шапка!” Какой доход – такая и обувь. Имея доход в 1500-2000 грн., разве кто-то купит импортную обувь за 3-5 (а то и больше) тысяч? В Киеве живёт 80% элиты, им “стыдно” иметь не брендовую, дешёвую обувь. А мы – люди простые, провинциалы, и довольствуемся украинской обувью, пусть не шикарной, но на сезон хватает. Нам на сцене не прыгать, на корпоративах и показах не дефилировать, и перед депутатами не выпендриваться!:))) Да и нужно же кому-то поддержать отечественного производителя!

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.