На Черкащині дітей-сиріт годують морквою втридорога

24 листопада 2016, 10:20

morkva-yak-likarskij-zasib

Школи Тальнівського району закуповують овочі в їдальні за космічними цінами, пишуть Вісті Черкащини.

"Ціни удвічі-втричі вище ринкових, – розповідають фахівці з відділу освіти. Прізвище відмовляються називати. – Підприємець Володимир Бондаренко, який торгує овочами, продає школам капусту по 6 гривень 80 копійок, буряк – по 8,50 і моркву аж по 12 гривень. І це восени, коли ціни на овочі найнижчі! Що цікаво, за такими цінами закуповують продукти для безплатного харчування дітей-сиріт та дітей воїнів АТО".

"Баба на базарі у свій товар нічого не вкладає, – пояснює підприємець Володимир Олексійович високі ціни. – А я закладаю ціну електрики, води, зарплати людям і оренди приміщення. От і порахуйте тепер!"

Начальник обласного відділу освіти Валерій Данилевський стверджує, що угоди з підприємцями може укладати бухгалтерія школи або районний відділ освіти.

"Контролювати рівень цін – обов’язок районної влади", – каже Валерій Вікторович.

"Я продаю капусту й буряк по 2 гривні, – розповідає фермер Микола Хавронюк. Моркву по 2 гривні 50 копійок. Однак відділ освіти й школи в мене нічого не купують. Їм вигідніше купити втридорога. Бачу, що в цій країні всі революції даремні. Люди гинули, а чиновники наживаються на відкатах, як і раніше".

Голова Тальнівської РДА Василь Клименко каже, що контроль над цінами повинен здійснювати районний відділ освіти та прокуратура.

"Однак я займусь цими питаннями негайно", - каже він.

Вгору