На Черкащині 8 безробітних підписали контракт на проходження військової служби

19 червня 2017, 18:03

Професія військовослужбовця вважається перспективною та актуальною. Фахівці Катеринопільського та Монастирищенського районних центрів зайнятості постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо орієнтації безробітних на службу за контрактом у Збройних силах України, повідомляє Катеринопільський і Монастирищенський РЦЗ.

З початку 2017 року, за участю представників районних центрів зайнятості та військових комісаріатів, відбулося 20 просвітницьких семінарів, до яких було залучено майже 250 безробітних, у тому числі демобілізованих учасників АТО.

На заходах спеціалісти центрів зайнятості відзначали, що в контексті співпраці з військовим комісаріатом, завдання служби зайнятості, насамперед, полягає в тому, щоб максимум поінформувати безробітних щодо проходження військової служби за контрактом.

За словами начальника відділу з тилового забезпечення Катеринопільського районного комісаріату Олександра Трохименка, країна потребує обороноздатної армії, державою впроваджується система комплектування військ особовим складом за рахунок прийняття громадян на військову службу за контрактом.

- Для зареєстрованих безробітних в центрі зайнятості – це шанс принести користь своїй країні, отримати високооплачувану легальну роботу та гідно утримувати свої родини, - наголосив представник військомісаріату.

Представники районних комісаріатів детально поінформували присутніх про умови та переваги контрактної служби, надали вичерпні відповіді на запитання учасників заходів ознайомили присутніх із гарантіями, що надає держава військовим за контрактом, та поінформували про професії, які мають попит у військових частинах. Водночас на семінари були запрошені і колишні учасники АТО, які поділилися власним досвідом служби в зоні АТО, адже нещодавно самі захищали східні рубежі нашої держави.

Наприкінці заходів усі учасники отримали індивідуальні консультації та друковані інформаційні матеріали.

Вгору