На черкащанина, який зберігав амфетамін у великих розмірах, чекає суд

29 листопада 2016, 16:20

59c93c62f60cb66a84063c46cb2c2d43-424x282

Призначено судовий розгляд у кримінальному провадженні відносно черкащанина, що зберігав амфетамін у великих розмірах.

Так, Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно місцевого жителя за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах).

Встановлено, що в серпні поточного року до підозрюваного гр. В. на вулиці підійшли патрульні поліцейські для встановлення особи, яким в подальшому останнім видано пачку з-під сигарет, в якому знаходилось 49 пакетів з порошкоподібною речовиною білого кольору, яку він незаконно зберігав при собі з метою подальшого збуту, після чого вказану речовину було вилучено слідчо-оперативною групою та направлено на експертизу. Згідно висновку судово-хімічної експертизи вказана речовина виявилася амфетаміном. Крім того, в ході досудового слідства встановлено, що даний громадянин перебував в стані, викликаному вживанням наркотичних засобів.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка за вказаною статтею.

Наразі призначений судовий розгляд у кримінальному провадженні.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору