На автошляхах Черкащини автодорожники відновили понад 100 знаків та 95 зупинок

30 листопада 2016, 07:05

7

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху, з 14 по 20 листопада, на автошляхах Черкаської області автодорожники встановили нові та замінили старі дорожні знаки, привели до належного стану зупинки громадського транспорту, автопавільйони, бар’єрні огородження та залізничні переїзди.

Зокрема, на автодорогах Черкаської області впродовж Тижня безпеки дорожнього руху фахівці Служби автомобільних доріг у Черкаській області проінспектували організацію дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт, відповідність дорожньої розмітки в місцях недостатньої видимості, наявність штучного освітлення тощо.

За наслідками цих інспекцій працівники філій ДП «Черкаський облавтодор» з 14 по 20 листопада відновили та замінили 103 автомобільних знаків, забезпечили видимість 285 дорожніх знаків та відремонтували 120 метрів бар’єрного огородження.

Окрім того, автодорожники привели до належного санітарного стану та відновили 95 зупинок громадського транспорту та 81 автопавільйон.

Особливу увагу автодорожники області приділили тим ділянкам доріг, де зараз проводяться дорожні роботи та ремонт автошляхів. Було обстежено 15 ділянок щодо наявності попереджувальних знаків, огорожі, розмітки тощо. Також було обстежено 12 ділянок автодоріг з недостатньою видимістю щодо відповідності нанесеної розмітки. Всі виявлені недоліки було усунуто.

Також було обстежено всі автомобільні підходи до 22 залізничних переїздів у Черкаській області. Зокрема, було забезпечено видимість переїздів та встановлено 29 нових дорожніх знаків, ліквідовано ямковість на підходах до переїздів та відновлено дорожню розмітку на 12 переїздах.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору