Митрополит Іоан передав 12 інвалідних візків до Третьої черкаської міської лікарні (фото)

18 квітня 2017, 15:08

15 квітня митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан передав 12 інвалідних візків до Третьої черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги від Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Eleos-Ukraine" УПЦ КП, повідомляє Черкаська єпархія УПЦ КП..

- Ці візки збирали та передали до України Українські Американські Ветерани з США та парафія Св. Ап. Андрія Первозванного в м. Блумінгдейл, ІЛ під проводом Українських Американських Ветеранів відділу #32 у Чікаго. Голова ветеранів - Петро Бенсак. Голова парафії - Іван Яресько, - повідомив голова "ЕЛЕОС-Україна" протоієрей Сергій Дмитрієв.

Благодійна допомога адресована воїнам-інвалідам АТО, а також іншим людям, які потребують інвалідних візків і не мають змоги їх придбати. Прийняв благодійну допомогу Головний лікар Третьої черкаської міської лікарні Олександр Федорук, а також лікарі, які несли своє служіння в зоні АТО - Сергій Горбенко та Сергій Зарудняк. Митрополит Іоан нагородив Сергія Михайловича та Сергія Васильовича за їхнє служіння на благо Батьківщини медалями "За жертовність і любов до України".

Вгору