Молодику, який до смерті побив черкащанина біля нічного клубу, повідомлено про підозру

21 жовтня 2016, 08:38

побиття бійка удар

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Установлено, що 15.10.2016, близько 4 години, неподалік від ресторану-клубу «Reflection», житель м. Черкаси отримав небезпечні для життя тяжкі тілесні ушкодження від чоловіка, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс потерпілому декілька ударів в область голови та тулуба. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер у лікарні, а зловмисник з місця скоєння злочину зник.

Завдяки належному процесуальному керівництву досудовим розслідуванням та якісно організованим першочерговим слідчим (розшуковим) діям особу зловмисника встановлено. Ним виявився місцевий житель, 1994 року народження.

На підставі зібраних у провадженні доказів зазначеній особі 18.10.2016 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, та 19.10.2016 обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт, який буде оскаржено прокуратурою до апеляційного суду Черкаської області.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.

За інформацією прес-служба прокуратури Черкаської області

Вгору