Мох на підвіконні та гнилий кузов: найжахливіші маршрутки Черкас (фото)

08 листопада 2016, 23:46
Фото: vk.com / Типичные Черкассы

Фото: vk.com / Типичные Черкассы

"Консервні банки" і "гроби на колесах" – так "лагідно" називають черкащани місцеві маршрутки за їх незадовільний стан. Байдужість перевізників часто ставала і причиною ДТП, внаслідок яких страждали пасажири. На кому лежить відповідальність за перевезення та які маршрутки містяни визнали найгіршими, з’ясовував сайт vikka.ua.

Цьогоріч вже тричі у маршруток просто на ходу та з пасажирами в салоні відпадали колеса, говорить громадський активіст Валерій Мироненко. Востаннє це сталося у серпні цього року в центрі Черкас, на перехресті Смілянської-Шевченка, на маршруті №20 (ДП "Чарз-Авто").

Фото: vk.com / Подслушано Черкассы

Фото: vk.com / Подслушано Черкассы

"На цього перевізника часто скаржаться. Хоча останнім часом керівництво намагається виправити ситуацію", – говорить він.

Тріснутий від корозії та іржі кузов – такою зафіксували міську маршрутку №5 (АТП-17127). Скаржаться на такий же стан і маршруту №13 того ж перевізника.

Фото: vk.com / Типичные Черкассы

Фото: vk.com / Типичные Черкассы

"Технічний огляд маршрутних автобусів раз на рік проводить Нацполіція. Якщо машина має якісь технічні недоліки, вона просто не зможе вийти на маршрут", – говорить начальник управління транспорту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

Чиновник запевняє: цьогоріч скарг на незадовільний стан маршруток майже не надходило.

"Була лише скарга на маршрут №13. Мовляв, там відсутні поручні та брудно в салоні. Однак під час перевірки ми не виявили жодних порушень. Інші скарги – переважно стосувалися недотримання розкладу руху перевізниками", – зазначає він і додає: у разі, якщо у перевізника буде виявлено порушення щодо якості надання послуг, про це складається відповідний акт, який навіть може стати причиною позбавлення ліцензії на перевезення.

А ось у міжміській маршрутці №115 (Геронимівка – Червона Слобода) на підвіконнях росте… справжнісінький мох. Його в салоні автобуса помітив черкащанин Павло Прибіш.

Фото: Facebook / Павло Прибіш

Фото: Facebook / Павло Прибіш

"Зимовий сад. Неймовірне поруч – мох у маршрутці", – пише він. Інші жартують: Черкаси вже переплюнули Європу по екотранспорту.

Разом з тим, за словами активіста Валерія Мироненка, варто відзначити і належну якість роботи деяких перевізників. Серед найсумлінніших – ПП "Еліт-Транс" (маршрути №22, 7), ТОВ "Авто-Тюл" (маршрути №30, 36) та ПАТ "Черкасиавтотранс" (№21, 26, 8).

Вгору