Міст кохання і смерті: за останні роки у Черкасах збільшилась кількість самогубств

14 листопада 2017, 10:30

Лише упродовж останнього місяця із так званого мосту Кохання, що в парку Сосновий бір, скинулося двоє людей. Ще троє осіб звели рахунки з життям, стрибнувши з мосту, минулого літа. Така сумна статистика вже не вперше змушує владців і правоохоронців шукати способи, як зробити міст безпечним та позбути його слави улюбленого місця самогубців, пише vikka.ua.

19 жовтня місто сколихнула звістка про жінку віком близько 40 років, яка стрибнула з мосту. Тіло загиблої виявив охоронець парку. Тоді керівництво КП "Дирекція парків" ухвалило рішення посилити охорону території мосту. Крім того, парк регулярно патрулюють поліцейські. Однак і це не допомогло.

Опівдні 13 листопада на мосту звів рахунки з життям 35-річний чоловік. За словами свідків, чоловіка намагалися зупинити від вчинку суїциду перехожі, однак це не допомогло.

Очільник КП "Дирекція парків" Володимир Стойко пояснює: раніше такі випадки здебільшого траплялися в нічний час, тому в цей період міст вирішили зачиняти на замок. Він наголошує, що вони зробили все для того, щоб таких випадків не відбувалося в майбутньому. Охорону на мосту посилено вже давно і були неодноразові випадки, коли охоронець рятував людині життя, але, на жаль, цього разу він пішов на обідню перерву.

"Ми думали встановити захисну сітку,  але вона не вирішить це питання і цю ідею буде дуже важко реалізувати. Також була пропозиція від громадськості демонтувати міст. Але, на мою думку, це буде неправильно. Вдень там відпочиває дуже багато людей, гуляють весілля, ми отримуємо більше позитиву від нього, аніж негативу, – каже він. – Говорять, що цей хлопець був онкохворий. Можливо, саме це стало причиною його необдуманого кроку. Хоча, якщо б це був не міст, то знайшлося б інше місце".

Психолог управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротаєва впевнена, що восени кількість самогубств збільшується, адже йде перебудова організму паралельно з природою. Людина постійно шукає, де знайти позитивні емоції, і не всі з цим можуть впоратися самотужки.

"Є таке поняття, як "закон парності випадків". Якщо колись вже відбулося на цьому місці самогубство і люди про це дізналися, то воно їх починає приваблювати, так як вже розтиражоване. Вони не замислюються над тим, щоб знайти багатоповерхівку, в якій може бути зачинений дах, тож йдуть на міст Кохання, який є загальнодоступним місцем", – пояснює вона.

Фахівець додає: за останні два роки у Черкасах значно збільшилася кількість самогубств.

Нагадаємо, раніше учасниця української "Битви екстрасенсів" черкащанка Інна Довгань розповіла, що міст Кохання має негативну енергетику.

"Якщо людина накладає на себе руки, її душа не відходить. Вона стає прикута до місця. Самогубця перебував у депресії. Там таку енергетику і залишив. Тому тепер у тих, хто приходить на міст у поганому настрої, ці емоції підсилюються щонайменше удвічі. А якщо річ йде про низку самогубств, то можна сказати, що там вже діє сукупність таких енергій. Це портал. Душі, що не знайшли спокою, заманюють до себе живих", – говорить екстрасенс.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору