Мер Канева «наїхав» на «Черкаський облавтодор» (відео)

27 жовтня 2016, 09:34

rXJG82pmLxE

Міський голова Канева Ігор Ренькас обурився неналежним виконанням обов'язків ДП «Черкаський облавтодор» та пригрозив керівництву останнього судовим позовом.

Відповідне відео оприлюднив журналіст Валерій Рева, пише «Kanos».

Зокрема, таку реакцію мера викликала ситуація з неякісним та несвоєчасним нанесенням дорожньої розмітки, зокрема розмітки пішохідних переходів на вулиці Енергетиків, яка знаходиться на балансі облавтодору.

«Все літо ми билися над тим, щоб вони (облавтодор, - ред.) нанесли там пішохідні переходи. Пішохідні переходи були нанесені не якісно. Це зрозуміло. Вони і зараз не якісно нанесені... На сьогоднішній день, їх майже там і немає», - розповів Ігор Олександрович.

Саме тому, коли обласне керівництво прийняло рішення про дольову участь органів місцевого самоврядування в ремонті подібного роду доріг загальнодержавного значення, зі слів канівського міського голови, він написав листа в якому наголосив, що «ми не будемо виділяти на цю вулицю ніякої дольової участі, у тому випадку, якщо вони (ред.: облавтодор) не нанесуть нормально пішохідні переходи і не будуть її (дорогу, - ред.) вчасно ремонтувати».

Крім того, Ігор Олександрович відзначив, що у випадку, якщо подібна практика неналежного виконання облавтодором покладених на нього функціональних зобов'язань буде продовжуватись, то міськвиконком налаштований подати на ДП «Черкаський облавтодор» позовну заяву, створивши тим самим прецедент.

Вгору