Механізм виписаний недосконало, – заступник мера про демонтаж МАФІв у Черкасах

15 листопада 2016, 23:46

маф

До кінця року в Черкасах таки почнеться демонтування незаконно встановлених тимчасових споруд, пише Інфоміст.

У цьому під час засідання виконкому запевнив заступник міського голови Сергій Гура.

– Проблема в тому, що сам механізм було виписано недосконало. Зараз готують зміни, після ухвалення одразу почнеться демонтаж. Уже цього року роботи почнуться, – запевнив Гура.

Натомість як зазначив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, тривалий час демонтаж не починався через неможливість сформувати коректну заявку на “Прозорро”.

Як повідомив начальник управління інспектування Олександр Давиденко, черговість знесення кіосків визначатиме виконавчий комітет.

– Із сьогоднішнього дня управління інспектування стало окремою юридичною структурою, було збільшено штат, скоро ми покажемо іншу роботу, – запевнив Давиденко. Він також попросив зменшити суму на демонтаж тимчасових споруд із 400 до 200 тисяч.

“Забрані” в управління інспектування 200 тисяч використають на облаштування ринків.

Як раніше повідомлялося, кошти, спрямовані на демонтаж незаконних рекламних конструкцій і тимчасових споруд, досі не освоєні. До кінця року у Черкаській міськраді на демонтаж незаконних кіосків та рекламних носіїв планували витратити по 200 тисяч гривень. Ці гроші із надлишкових коштів із міського бюджету були виділені ще в кінці липня.

Вгору