сьогодні
Loading...

12:47

Медзаклади Черкас зобов’язали звітувати про благодійні внески

20150826183208

Відтепер усі заклади охорони здоров’я м. Черкас повинні звітуватися про надходження та використання благодійних внесків на їх спеціальні рахунки.

Так, за ініціативи Інституту аналітики та адвокації й підтримки Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, зокрема його керівника Олега Стадника, було підписано наказ, відповідно якого усі медичні заклади повинні щоквартально публічно звітуватися про надходження та використання добровільних внесків. Громадяни зможуть ознайомитися із усіма звітами на стендах медичних закладів  та їх веб-сайтах.

– Підписання такого наказу є певним свідченням відкритості міської влади та готовність прозоро працювати із громадою міста. Проте наступним важливим етапом для нас є запровадити практику звітування обласних медичних закладів, і тих, які працюють із благодійними фондами, і тих, які не працюють із ними, але мають власні спецрахунки, – розповідає координатор Інституту аналітики та адвокації у Черкасах Марина Макуха.

Саме тому Інституту аналітики та адвокації звернувся до начальника Управління охорони здоров’я ЧОДА Михайла Лобаса з ініціативою підписати наказ «Про встановлення форм та порядку звітування благодійних організацій і лікувально-профілактичних закладів про порядок та шляхи використання благодійних пожертв». Наказ також змісту  був підписаний на рівні міста ще минулого року й уже позитивно вплинув на прозорість процесу збору та витрачання зібраних благодійних внесків у закладах охорон здоров’я.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.