МАТ запрошує черкащан на виставу «Гамлет і Джульєтта»

12 квітня 2017, 21:22

18 квітня "Майстерня Актуальної Творчості" запрошує черкащан та гостей міста на прем’єрну виставу «Гамлет і Джульєтта», що відбудеться у Черкаському обласному краєзнавчому музеї о 19-00 годині, інформує прес-служба "Майстерні Актуальної Творчості".

Вистава «Гамлет і Джульєтта» має чіткий сюжет, тонкі алюзії до п’єси драматурга Кокі Мітані «Академія сміху» та актуальні для сьогодення жарти. Це – акторська імпровізація від Олега Телятника та Павла Гончарова. Актори наголошують на тому, що кожна вистава буде унікальною, адже імпровізацію неможливо передбачити. Водночас комедія передбачає інтерактивне залучення глядача у гру.

– "Майстерню Актуальної Творчості" започаткувала ГО "Асоціація громадських ініціатив "Місто на «Че" для усіх небайдужих до культурного життя міста. Ми запрошуємо усіх охочих і на перегляд наших вистав, і до співпраці. Адже "МАТ" – це відкрита мистецька територія, – зазначає адміністратор проекту Ольга Квятковська.

Комедію "Гамлет і Джульєтта" "Майстерня Актуальної Творчості" представлять черкащанам удруге. Прем’єра відбулася нещодавно і зібрала чимало поціновувачів театрального мистецтва.

Вартість квитка – 50 гривень. Деталі – за тел. 0984033967 і 0638013283.

Вгору