сьогодні
09 грудня 2016
Loading...

06:33

Майже 85 тисяч жителів Черкащини отримали послуги служби зайнятості

ваканс

З початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 85,5 тис. осіб. Це на 9 тис. осіб менше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 32,9 тис. вакансій. Протягом січня-жовтня 2016 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 30,6 тис. осіб, у тому числі 19,5 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості залучені 14,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року майже 7,3 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 листопада 2016 року 11,9 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні 2016 року складав 1800 грн.

З початку 2016 року роботодавці повідомили державну службу зайнятості про заплановане масове вивільнення 6,8 тис. працівників, що на 27,2% менше, ніж торік у січні-жовтні.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного центру зайнятості

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.